Appointment Hour Booking - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Email
af: E-pos

en: Please enter the security code
af: Voer asseblief die sekuriteit&#39;s kode

en: Message
af: Boodskap

en: Coupon code
af: Koepon kode

en: Security Code
af: Sekuriteit Kode

en: This field is required.
af: Hierdie veld word vereis.

en: Please enter a valid email address.
af: Voer asseblief &#39;n geldige e-pos adres.

en: Please enter a valid captcha code.
af: Voer asseblief &#39;n geldige captcha kode.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
af: Tik &#39;n geldige datum met hierdie formaat (mm/dd/jjjj)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
af: Tik &#39;n geldige datum met hierdie formaat (dd/mm/jjjj)

en: Please enter a valid number.
af: Tik &#39;n geldige nommer.

en: Please enter only digits.
af: Tik net syfers.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
af: Voer asseblief &#39;n waarde van minder as of gelyk aan {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
af: Voer asseblief &#39;n waarde groter as of gelyk aan {0}.
