Appointment Hour Booking - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Please enter the security code
ar: الرجاء إدخال رمز الأمان

en: Message
ar: الرسالة

en: Coupon code
ar: رمز الكوبون

en: Security Code
ar: رمز الأمان

en: This field is required.
ar: هذا الحقل مطلوب

en: Please enter a valid email address.
ar: يرجى إدخال عنوان بريد إلكتروني صالح.

en: Please enter a valid captcha code.
ar: الرجاء إدخال رمز CAPTCHA صالح.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
ar: الرجاء إدخال تاريخ صالح مع هذا الشكل (يوم/شهر/سنة)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
ar: الرجاء إدخال تاريخ صالح مع هذا الشكل (يوم/شهر/سنة)

en: Please enter a valid number.
ar: الرجاء إدخال رقم عام صحيح

en: Please enter only digits.
ar: الرجاء إدخال الأرقام فقط.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
ar: يرجى إدخال قيمة أقل من أو يساوي إلى {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
ar: يرجى إدخال قيمة أكبر من أو يساوي إلى {0}.
