Appointment Hour Booking - en to be_BY translation catalogue (14 entries)

en: Email
be_BY: Электронная пошта

en: Please enter the security code
be_BY: Калі ласка, увядзіце ахоўны код

en: Message
be_BY: Паведамленьне

en: Coupon code
be_BY: Код купона

en: Security Code
be_BY: Код бяспекі

en: This field is required.
be_BY: Запаўненне дадзенага поля абавязкова.

en: Please enter a valid email address.
be_BY: Калі ласка, увядзіце верны адрас.

en: Please enter a valid captcha code.
be_BY: Калі ласка, увядзіце капчу.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
be_BY: Калі ласка, увядзіце даты ў гэтым фармаце (мм/дд/гггг)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
be_BY: Калі ласка, увядзіце даты ў гэтым фармаце (дд/мм/гггг)

en: Please enter a valid number.
be_BY: Калі ласка, увядзіце правільны нумар.

en: Please enter only digits.
be_BY: Калі ласка, увядзіце толькі лічбы.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
be_BY: Калі ласка, увядзіце значэнне, якое менш або роўна {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
be_BY: Калі ласка, увядзіце значэнне, большая ці роўнае {0}.
