Appointment Hour Booking - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Email
et: E-post

en: Please enter the security code
et: Palun sisesta turvakood

en: Message
et: Teade

en: Coupon code
et: Kupongi kood

en: Security Code
et: Turvakood

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Please enter a valid email address.
et: Palume sisestada kehtiv aadress

en: Please enter a valid captcha code.
et: Palun sisestage kehtiv captcha koodi.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
et: Palun sisestage kuupäevad seda formaati (pp/kk/aaaa)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
et: Palun sisestage kehtiv kuupäeva selles formaadis (pp/kk/aaaa)

en: Please enter a valid number.
et: Palun sisestage number.

en: Please enter only digits.
et: Palun sisestage ainult numbrid.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
et: Palun sisestage väärtus on väiksem või võrdne {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
et: Palun sisestage väärtus on suurem kui või võrdne {0}.
