Appointment Hour Booking - en to gl_ES translation catalogue (14 entries)

en: Email
gl_ES: Correo electrónico

en: Please enter the security code
gl_ES: Introduza o código de seguridade

en: Message
gl_ES: Mensaxe

en: Coupon code
gl_ES: Código do cupón

en: Security Code
gl_ES: Código de seguridade

en: This field is required.
gl_ES: Este campo é obrigado.

en: Please enter a valid email address.
gl_ES: Por favor, introduce un enderezo de correo electrónico válido.

en: Please enter a valid captcha code.
gl_ES: Por favor, introduce un código captcha válido.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
gl_ES: Por favor, introduce unha data válida con este formato (dd/mm/aaaa)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
gl_ES: Por favor, introduce unha data válida con este formato (dd/mm/aaaa)

en: Please enter a valid number.
gl_ES: Por favor, introduce un número válido.

en: Please enter only digits.
gl_ES: Escriba só díxitos.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
gl_ES: Por favor, introduza un valor inferior ou igual a {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
gl_ES: Por favor, introduce un valor maior ou igual a {0}.
