Appointment Hour Booking - en to he_IL translation catalogue (14 entries)

en: Email
he_IL: אי-מייל

en: Please enter the security code
he_IL: אנא הזן את קוד האבטחה

en: Message
he_IL: הודעה

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Security Code
he_IL: קוד אבטחה

en: This field is required.
he_IL: שדה זה נדרש

en: Please enter a valid email address.
he_IL: אנא הזן כתובת דוא"ל תקפה.

en: Please enter a valid captcha code.
he_IL: נא להזין קוד חוקית captcha.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
he_IL: נא להקליד תאריך עם format(mm/dd/yyyy) הזה

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
he_IL: נא להקליד תאריך עם format(dd/mm/yyyy) הזה

en: Please enter a valid number.
he_IL: נא הזן מספר תקף.

en: Please enter only digits.
he_IL: אנא הזן ספרות בלבד.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
he_IL: הזינו ערך קטן או שווה ל {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
he_IL: נא הזן ערך גדול או שווה ל {0}.
