Appointment Hour Booking - en to nl_NL translation catalogue (17 entries)

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Please enter the security code
nl_NL: Vul de beveiligingscode in

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Coupon code
nl_NL: Kortingsbon-code

en: Email:
nl_NL: E-mail

en: Email subject
nl_NL: Onderwerp

en: cancel
nl_NL: annuleren

en: Cost
nl_NL: Totaal

en: Security Code
nl_NL: Beveiligingscode

en: This field is required.
nl_NL: Dit veld is verplicht.

en: Please enter a valid email address.
nl_NL: Voer alstublieft een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid captcha code.
nl_NL: Vul een geldig captcha code.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
nl_NL: Vul een geldige datum met dit formaat (dd/mm/jjjj)

en: Please enter a valid number.
nl_NL: Voer alstublieft een geldig getal in.

en: Please enter only digits.
nl_NL: Vul alleen cijfers.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
nl_NL: Voer alstublieft een waarde van minder of gelijk aan 0 in.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
nl_NL: Voer alstublieft een waarde groter of gelijk aan 0 in.
