Appointment Hour Booking - en to pa_IN translation catalogue (14 entries)

en: Email
pa_IN: ਈ-ਮੇਲ

en: Please enter the security code
pa_IN: ਸੁਰੱਖਿਆ ਕੋਡ ਦਿਓ ਜੀ

en: Message
pa_IN: ਸੁਨੇਹਾ

en: Coupon code
pa_IN: ਕੂਪਨ ਕੋਡ

en: Security Code
pa_IN: ਸੁਰੱਖਿਆ ਕੋਡ

en: This field is required.
pa_IN: ਇਸ ਫੀਲਡ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ.

en: Please enter a valid email address.
pa_IN: ਇੱਕ ਜਾਇਜ ਈਮੇਲ ਪਤਾ ਦਰਜ ਕਰੋ.

en: Please enter a valid captcha code.
pa_IN: ਇੱਕ ਠੀਕ ਕੈਪਟਚਾ ਕੋਡ ਦਿਓ ਜੀ.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
pa_IN: ਇਸ ਨੂੰ ਫਾਰਮੈਟ (MM/dd/ਿਾਲ) ਦੇ ਨਾਲ ਇੱਕ ਠੀਕ ਤਾਰੀਖ ਦਿਓ ਜੀ

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
pa_IN: ਇਸ ਨੂੰ ਫਾਰਮੈਟ (dd/MM/ਿਾਲ) ਦੇ ਨਾਲ ਇੱਕ ਠੀਕ ਤਾਰੀਖ ਦਿਓ ਜੀ

en: Please enter a valid number.
pa_IN: ਇੱਕ ਯੋਗ ਨੰਬਰ ਦਿਓ ਜੀ.

en: Please enter only digits.
pa_IN: ਸਿਰਫ ਅੰਕ ਦਿਓ ਜੀ.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
pa_IN: ਵੱਧ ਘੱਟ ਜ {0} ਦੇ ਬਰਾਬਰ ਮੁੱਲ ਦਿਓ ਜੀ.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
pa_IN: ਵੱਧ ਜ {0} ਦੇ ਬਰਾਬਰ ਮੁੱਲ ਦਿਓ ਜੀ.
