Appointment Hour Booking - en to sv_SE translation catalogue (14 entries)

en: Email
sv_SE: E-post

en: Please enter the security code
sv_SE: Ange säkerhetskoden

en: Message
sv_SE: Meddelande

en: Coupon code
sv_SE: Kupongkod

en: Security Code
sv_SE: Säkerhetskod

en: This field is required.
sv_SE: Detta fält är obligatoriskt

en: Please enter a valid email address.
sv_SE: Ange en giltig e-postadress.

en: Please enter a valid captcha code.
sv_SE: Ange en giltig captcha-kod.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
sv_SE: Ange ett giltigt datum med detta format (dd/mm/åååå)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
sv_SE: Ange ett giltigt datum med detta format (dd/mm/åååå)

en: Please enter a valid number.
sv_SE: Vänligen ange ett giltigt nummer

en: Please enter only digits.
sv_SE: Ange endast siffror.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
sv_SE: Ange ett värde som är mindre än eller lika med {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
sv_SE: Ange ett värde som är större än eller lika med {0}.
