Appointment Hour Booking - en to tr_TR translation catalogue (13 entries)

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Please enter the security code
tr_TR: Lütfen Kodu girin

en: Message
tr_TR: Mesaj

en: Coupon code
tr_TR: Kupon kodu

en: Security Code
tr_TR: Güvenlik Kodu

en: This field is required.
tr_TR: Bu alan gereklidir.

en: Please enter a valid email address.
tr_TR: Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

en: Please enter a valid captcha code.
tr_TR: Geçerli bir doğrulama kodunu giriniz.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
tr_TR: Bu formatta (aa/gg/yyyy) geçerli bir tarih girin

en: Please enter a valid number.
tr_TR: Geçerli bir sayı giriniz.

en: Please enter only digits.
tr_TR: Sadece basamak giriniz.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
tr_TR: Veya daha az {0} eşit bir değer girin.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
tr_TR: Daha büyük veya {0} eşit bir değer girin.
